22 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Był to szczególnie ważny dzień dla uczniów klasy III zasadniczej szkoły zawodowej, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Ponadto część z nich brała także udział w kursie spawania, za który otrzymali certyfikaty.

Podczas uroczystości przypomniano, co wydarzyło się w ciągu całego roku szkolnego w naszej szkole. Jednak głównym elementem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród oraz dyplomów przez panią Dyrektor Sylwię Tkocz. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych  na wręczenie pozostałych świadectw.

Życzymy wszystkim  radosnych, słonecznych, a także bezpiecznych wakacji!

Dziękujemy uczniom klas: 1b, 1c, 2b, 3se oraz panu Mateuszowi Markowskiemu za udział w części artystycznej.

mgr Monika Zubernik-Dyduch

mgr Krystian Sosna

mgr Grzegorz Hajkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here