UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

0
666

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce w dniu dzisiejszym zgromadziła w naszej szkole uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po Mszy Świętej odbyła się uroczysta akademia.
Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor Sylwii Tkocz świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Rodzice odebrali listy gradulacyjne oraz podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła również nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.
Dyplomami nagrodzono również uczniów ze 100% frekwencja. Uczniowie klas pierwszych na pożegnanie zaprezentowali część artystyczną. Z humorem, ale i z nutą nostalgii przypomnieli niektóre spośród wielu zdarzeń ze szkolnej klasy.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.
Życzymy wszystkim cudownych wakacji.