W dniu 16.11.br. w ramach  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy II c Technikum Elektronicznego wraz z panią dr Bogumiłą Smolorz brali udział  na zaproszenie     w Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach w dwóch warsztatach dydaktycznych.

Pierwszy warsztat poprowadziła pani Anna Stokłosa- doradca zawodowy z Ochotniczego Hufca Pracy w Katowicach. Dzięki rozmowie  z doradcą zawodowym uczniowie mieli możliwość zaplanować dalsza drogę kształcenia i poznać możliwości rynku pracy, w tym bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą.

Drugi warsztat poświęcony kształtowaniu własnego wizerunku, skutecznej autoprezentacji oraz doborze środków przekazu poprowadziła Anna Marcinkowska-doradca zawodowy Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Oba warsztaty cieszyły się wśród uczniów naszej szkoły dużym zainteresowaniem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here