„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.” Dzisiaj to powiedzenie Paulo Coelho nabrało znaczenia podczas X Chorzowskich Targów Edukacyjnych, na których nasi uczniowie prezentowali ofertę edukacyjną szkoły. A działo się. Były roboty, drukarka 3D, dron i profesjonalna sesja fotograficzna. Benjamin Franklin powiedział: „ Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”  My  gwarantujemy zaangażowanie!

Dlatego DRODZY GIMNAZJALIŚCI PAMIĘTAJCIE!

Pracodawcy szukają fachowców, a nie osób, które muszą uczyć się od podstaw zawodu!

WYBIERZCIE  NASZĄ SZKOŁĘ JEŚLI CHCECIE:
-zdać egzaminy zawodowe oraz maturę,
-rozwijać swoje pasje i zainteresowania,
-uczyć się w przyjaznej szkole, w której panuje świetna atmosfera,
-być traktowan przez nauczycieli indywidualnie, z zaangażowaniem i troską,
-zdobyć duży zakres wiedzy i praktycznych umiejętności w profesjonalnych warunkach,
-brać udział w darmowych kursach w ramach projektu „Stawiamy na kompetencje zawodowe” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz związanych z wybranym zawodem,
– zrobić darmowy kurs prawa jazdy,
– wyjechać na miesięczne praktyki zagraniczne,
– uczestniczyć w projektach zagranicznych Ersmus+,
-mieć otwartą drogę do dalszej edukacji w branżowej szkole II stopnia, studiach bądź na kursach zawodowych,
– prowadzić własną firmę już po szkole średniej,
-szybciej zyskać niezależność

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 27 KWIETNIA 2018 ROKU!

Please enter your comment!