ZAWODY W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM. ZWYCIĘSTWO ŁYŻWIARZY.

0
274

ZAWODY W  NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM

3 marca 2020 r. na stoku  w Wiśle – Siglanach odbyły się Mistrzostwach Chorzowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Bardzo dobrze wypadła w nich reprezentacja naszej szkoły,  zajmując w punktacji drużynowej wysokie czwarte miejsce.

W zawodach wzięli udział: Kacper Zakaszewski, Dawid Kozłowski, Dominik Misterka,            Dawid Moś, Mariusz Mindziak.

ZWYCIĘSTWO ŁYŻWARZY

12 grudnia 2019 r. na lodowisku MORiS drużyna dziewcząt i chłopców zajęła I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Łyżwiarskich organizowanych przez Wydział Kultury i Sportu w Chorzowie. Skład reprezentacji: Urszula Wojtanowska, Wiktoria Biegun, Roksana Haczyk, Martyna Strawczyńska, Katarzyna Bąk, Piotr Haczyk, Bartosz Pasteczko i Paweł Myśliwiec.